Tuesday, February 27, 2024
BallinaShowbizRita Ora, tashmë pjesë e një filmi/ Detaje nga filmi dhe kasti...

Rita Ora, tashmë pjesë e një filmi/ Detaje nga filmi dhe kasti i aktorëve të njohur

Rita Ora dhe Brandy (Rogers and Hammerstein’s Cinderella) i janë bashkuar China Anne McClain, Kylie Cantrall dhe Dara Reneé në The Pocketwatch, një hyrje e re në ekskluzivitetin e “Disney+’s Descendants”. 

Ora do të luajë rolin e Alice in Wonderland ‘s Queen of Hearts dhe Brandy’s në bord për të ripërsëritur rolin e saj si Hirushja në muzikalin e ri të drejtuar nga Jennifer Phang (The Flight Attendant).

Kasti përfshin gjithashtu Malia Baker (The Babysitter’s Club), Ruby Rose Turner (Coop dhe Cami Ask the World), Morgan Dudley (Jagged Little Pill on Broadway) dhe Joshua Colley (Senior Year). Melanie Paxson do të kthehet si Fairy Godmother, një personazh që ajo luajti në filmat e mëparshëm Descendants.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT