Thursday, June 13, 2024
BallinaLajmeQytetari në Lipjan gjen një portofol me para – e dorëzon në...

Qytetari në Lipjan gjen një portofol me para – e dorëzon në Polici

Një person në Lipjan ka gjetur një portofol me para – kështu ai e ka dorëzuar atë në Polici.

Për këtë ka njoftuar Policia e Kosovës, duke i falënderuar qytetarët për bashkëpunim.

”Qytetarët vazhdojnë ta kenë policinë adresë të pare. Sot në stacionin policor në Lipjan, një qytetar A.B, ka dorzuar një portofol (të gjetur në rrugë), ku kishte një shumë parash dhe dokumente personale, të cilat i janë kthyer pronarit”, thuhet në njoftimin e Policisë. /Gazeta Express

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT