Friday, February 23, 2024
BallinaShowbizRita Ora feston sot ditëlindjen, vjen në Kosovë bashkë me burrin e...

Rita Ora feston sot ditëlindjen, vjen në Kosovë bashkë me burrin e saj

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora feston sot ditëlindjen e saj, e cila mbush 33 vite.

Në ditën e lindjes së saj, Rita Ora së bashku me bashkëshortin e saj, Taika Waititi kanë mbërritur në Kosovë.

Lajmin e ka bërë të ditur i pari i Prishtinës, Përparim Rama, i cili i ka uruar ditëlindjen dhe mirëseardhjen çiftit në shtetin e Kosovës.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT