Saturday, October 1, 2022
BallinaKendi i fotografitMotiv dimri nga Liqeni i Badovcit

Motiv dimri nga Liqeni i Badovcit

Liqeni i Badovcit duket bukur ne çdo stinë te vitit . Fotografi “Ruzhdi Gashi ” ka kapur nje pamje madhështore , ku liqeni dhe mali afer duken si ne përalla.

Burimi :Ruzhdi Gashi

Artikulli paraprakFoto Ikonike
Artikulli i ardhshëmKarriera e Lionel Messit ne Barcelonë
TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT