Thursday, June 13, 2024
BallinaShowbizMelisa dhe Andi festojnë përvjetorin e lidhjes …

Melisa dhe Andi festojnë përvjetorin e lidhjes …

Ish Pjesëmarresit e programit te njohur “Perputhen “ Melisa lleshi dhe Andi Shehu sot festojnë pervjetorin e parë te lidhjes së tyre . Melisa nuk ngurron dhe me anë te nje foto i uron pervjetorin te dashuritë te tij me fjalët me te embëla . Rikujtojmë se dyshja për herë te parë e zyrtarizojë lidhjen ne Muajin Maj të këti viti me anë te këngës nga vet Melisa me titullin ‘Leje ‘, ku në atë kohë ishte kthyer ne një prej çifteve më të përfolur .!

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT