Sunday, July 21, 2024
BallinaShowbizKim Kardashian në një lidhje te re ?…

Kim Kardashian në një lidhje te re ?…

Davidson dhe Kim shtojnë dyshimet se janë më shumë se miq .Ata u panë ne rruget e Palm Springs duke shëtitur të kapur për dore . Fotografitë e siguruara nga Daily Mail tregojnë shumë për mardhënien e Kim dhe Pete ,edhe pse dyshja nuk ka pranuar zyrtarisht asgjë . 

Rikujtojmë se Kim është ndarë se fundmi nga Ish -bashkëshorti Kanye , dhe tani ajo është nje grua beqare  ,pritet që statusi i saj i ri të zyrtarizohet së shpejti. Ky duket se është viti i yllit të televizionit, pas shumë ndryshimeve në jetën e saj, por ajo po i kalon të gjitha me shumë sportivitet.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT