Sunday, July 21, 2024
BallinaShowbizNdahet nga jeta balerina e njohur Shqiptare …

Ndahet nga jeta balerina e njohur Shqiptare …

Sot ndahet nga jeta balerina  me preardhje shqiptare Hueyda El Saied , si pasojë e një sëmundje të rëndë nga e cila ishte duke vuajtur .

Hueyda ka qenë njê personazh shum i dashur për të gjithë shqiptarët dhe ishte një lajm befasues që është shuar në moshën 46 vjeçare .

Hueyda jetonte në Luksenburg së bashku me Gabrielin dhe partnerin e saj , me të cilin pak kohë më parë kishin lidhur edhe martesë . 

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT