Thursday, June 13, 2024
BallinaSportDenohet Karim Benzema

Denohet Karim Benzema

Futbollisti i njohur i përfaqësueses franqeze dhe anëtari i skuadrës së njohur Real Madridi, Karim Benzema u denua nga një gjykatë në Francë.Gjykata mori vendim që Benzema të dënohet me një vit burg me kusht dhe të paguaj një gjobe në vlere 75 mijë euro pasi u shpall fajtor për bashkëpunim në aktin e shantazhit të Mathieu Valbuena.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT