Saturday, July 20, 2024
BallinaLajmeNumri i të vrarëve në Deçan,Shkon në katër persona .

Numri i të vrarëve në Deçan,Shkon në katër persona .

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Gllogjan të Deçanit, ku një autobus me nxënës është gjuajtur me armë.

Nga burime se përveç shoferit të autobusit dhe dy nxënësve, ka vdekur edhe kondukteri i autobusit.

Kryetari i Deçanit, Bashkim Ramosaj tha se autobusi po barte nxënësit nga Gjakova për në Deçan.

Ai tregoi se dy nxënësit, një djalë dhe një vajzë janë nga fshati Gllogjan, dhe mbiemrat e tyre janë Mustafaj dhe Hamzaj.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT