Thursday, June 13, 2024
BallinaShowbizMorena taraku edhe kët herë provokon me foto sensuale ...

Morena taraku edhe kët herë provokon me foto sensuale …

Morena Taraku është një nga femrave më joshëse të estradës shqiptare, dhe këtë e dëshmon me postimet që bën në rrjetet sociale.

Bukuroshja zeshkane ka mbi 1.4 milion ndjekës në llogarinë e Instagram-it, ku poston imazhe tejet provokuese, ashtu siç ka vepruar edhe këtë herë.

Morena postoi një foto tërheqëse, ku shihet duke pozuar para pasqyrës e veshur me një fustan të shkurtër me prerje të theksuar tek gjoksi dhe këmbët.
Fustani është nga brendi fashionnova !

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT