Thursday, June 13, 2024
BallinaShowbizKomenti epik i Nicki Minaj kur takoi nga afër Melinda Ademin...

Komenti epik i Nicki Minaj kur takoi nga afër Melinda Ademin…

Reperja e njohur shqiptare, Melinda Ademi, është një prej emrave më në zë të muzikës.


Vite më parë ajo ka tentuar tregun amerikan ndaj e nisi karrierën e saj në “American Idol” në vitin 2011.

Nuk arriti rezultatin që kërkonte, Melinda u rikthye në garë dy vite më vonë dhe arriti deri në gjysmëfinale, ku pati dhe mundësinë të vlerësohej nga J.Lo dhe Nicki Minaj.

Melinda së fundmi ishte e ftuar në “5 data” në Prive ku është pyetur se çfarë i ka thënë Nicki Minaj kur janë takuar live.

“Takimi ka qenë shumë interesant. Më ka thënë po më pëlqen shumë outfit-i yt, a mundesh me u rrotullu? U rrotullova dhe më tha “cute b*tt” (të pasme të lezetshme)” – ka treguar Melinda.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT