Sunday, July 21, 2024
BallinaShowbizReperi shqiptar Gold Ag publikon për herë të parë portretin e...

Reperi shqiptar Gold Ag publikon për herë të parë portretin e të birit në këngën dedikuar atij dhe festës kombëtare!

Sot 1 vit më parë (28 nëntor 2020), Gold Ag u emerua me epitetin prind pas ardhjes në jetë të djalit të tij, të cilin e quajtën Gueril.

Voglushi erdhi në jetë në një ditë historike dhe sot në 1 vjetorin e lindjes së tij, ku dhe reperi i ka dedikuar një këngë atij dhe Festës së Flamurit.

Guerili u bë edhe pjesë e videoklipit dhe kjo është hera e parë që voglushi ekspozohet për publikun.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT