Sunday, April 14, 2024
BallinaShowbizRita shfaqet me linjat e saj truprore të nxehta në kalendarin e...

Rita shfaqet me linjat e saj truprore të nxehta në kalendarin e Pirelli, bashkë me yje të tjerë

Rita Ora ka treguar linjat e saj trupore në një vazo të banos derisa Saweetie ka treguar gjoksin e Iggy Pop është zhveshur për një fotosesion për Bryan Adams – derisa brendi i gomave Pirelli është zgjuar me “oferta” pas një pauze më 2020

Kalendari i Pirellit, që lansohet që nga gjiganti i gomave prej vitit 1964, dikur ishte edhe një garë në mes të imazheve të nxehta dhe modeleve nudo.

Kalendari i ri, i titulluar “On the Road” tregon yjet A të muzikës përfshirë këtu edhe Cher, St Vincent, Grimes, Bohan Phoenix dhe Kali Uchis e ku janë bërë disa foto artistike.

Fotot e kalendarit janë bërë verën e fundit, në vetëm tri ditë, në dy lokacione në Los Angeles – teatrin Palace dhe hotelin Hollyëood’s Chateau Marmont – si dhe në hotelin Scalinatella në Capri të Italisë.

Kalendari ka me shume se 160 faqe më shumë se 70 portrete dhe skena.

Për herë të parë në histori të kalendarit, fotografët janë edhe pjesë e të fotografuar, me këngëtarin Bryan (62) që ka pozuar seksi.

Pirelli nuk e botoi kalendarin vetëm më 2021 për shkak të pandemisë Covid.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT