Thursday, June 13, 2024
BallinaUncategorizedDilemë !Ai që po flirton me Beatrixën është Romeo e jo Donaldi?!

Dilemë !Ai që po flirton me Beatrixën është Romeo e jo Donaldi?!

Afrimiteti mes Donaldit dhe Beatrixës po shtohet çdo ditë e më tepër sidomos pas largimit të ish-banorës Semi nga shtëpia.

Kjo ka irrituar pa fund fansat e dyshes Bora-Donald, të cilët ditëve të fundit kanë pushtuar rrjetin me komente e sulme ndaj tyre duke gjykuar aktorin për afrimitetin me Beatrix .
E gjersa duket se fansat e tyre nuk mund ta pranojnë këtë fakt dhe atë që po shohin shkuan deri aty sa papritur doli një tjetër teori.
Dikush ngriti një dilemë se ai brenda momentalisht nuk është Donaldi por vëllau i tij binjak, Romeo.
Pasi ditë më parë Arbana ka realizuar një video me Romeon të cilit i thotë se jo pak njerëz në ditë ia kërkojnë ta fusë Romeon në vend të Donaldit që të ketë ngatërresa..
Kujtojmë se mbrëmë Olti Curri, blogeri shqiptar afirmitetin mes tyre e cilësoi si lojë dhe nuk dihet nëse e kishte fjalën për këtë.
TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT