Monday, May 20, 2024
BallinaLajmeEdi Rama i fiksuar pas këngës së re të Fifit...

Edi Rama i fiksuar pas këngës së re të Fifit…

Kënga që mori gjithë vëmendjen në rrjet pas daljes së këngëtares Filloreta Raçi nga BBV duket se i ka pëlqyer dhe kryeministrit shqiptar Edi Rama.

Rama në Instagramin e tij ka ndare një video ku në sfond dëgjohet kënga e Fifit.

Kënga e re e Fifit me titullin “Dielli ” po pëlqehet mjaftë shumë dhe ka marrë mbi 1 milion klikime në Youtube.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT