Sunday, July 21, 2024
BallinaSportSERIE A SËRISH NË AKSION ...

SERIE A SËRISH NË AKSION …

Sot zhvillohen katër ndeshje në Serie A, ndeshje këto në kuadër të javës së 15. Sfida më interesante është ajo Fiorentina – Sampdoria ndërsa Atalanta pritet të ket punë të lehtë me Venezia-n në Bergamo. Juventus i çrregulluar udhëton në transfertë tek Salernitana ndërsa Cagliari udhëton tek Verona. Më poshtë çiftet e kësaj dite, orari i ndeshjeve dhe tabela aktuale në Serie A: 18:30 Atalanta vs Venezia Fiorentina vs Sampdoria 20:45 Salernitana vs Juventus Verona vs Cagliari.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT