Wednesday, May 22, 2024
BallinaShowbizBora Zemani merr një vendim të rëndësishëm për karrierën e saj!

Bora Zemani merr një vendim të rëndësishëm për karrierën e saj!

Bora Zemani është personi më i përfolur i momentit dhe të gjithë jemi sy e vesh te lëvizjet e saj pasi ish i dashuri i saj Donaldi puthi Beatrix në buzë duke konfirmuar lidhjen brenda.

Pas takimit me aktorin në BBV dhe dërgimit të qafores nga ana e tij për 3 vjetorin e lidhjes publiku ishte i bindur se dyshja tashmë po rikthehen bashkë pas disa muajsh ndarje.
Por gjersa po presim një reagim për këtë situatë, Bora bën një tjetër lëvizje lidhur me karrierën e saj.

Pak kohë më parë u përfol se moderatorja do të prezantonte Fetivalin e RTSH-së bashkë me Jonida Maliqin por duket se ka hequr dorë nga ky rol.

Sipas kryefjala.com Bora ka hequr dorë duke mos e parë të denjë për karrierën e saj ose edhe përshkak të trazirave të momentit. Po të njëjtat burime thonë se në vend të saj do të ngjitet Xhemi Shehu.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT