Sunday, July 21, 2024
BallinaShowbizDonaldi konfirmoi lidhjen ne Trixën me puthje të gjata, Semi merr “hak”...

Donaldi konfirmoi lidhjen ne Trixën me puthje të gjata, Semi merr “hak” ndaj tij!

E kush nuk e kujton pajtimin e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, pak javë më parë brenda në shtëpi ku u puthën dhe treguan dashurinë e madhe që kishin për njëri-tjetrin.

Por gjithçka ndryshoi pasi aktori tashmë po shijon lidhjen me këngëtaren Beatrix Ramosaj dhe së fundmi kanë konfirmur gjithçka me shumë puthje pasionante.

Semi i ka bërë unfollow Donaldit si dhe gjatë spektaklit të së martës i kërkoi Arbanës ti kthente edhe pellushin qe i la para se të dilte.
Kjo gjë ka irrituar një publik të tërë që i janë sulur kundër duke i dalë në mbështetje Borës.
Kjo e fundit nuk ka reaguar fare lidhur me situatën por shoqja e saj e ngushtë Semi mori “hak” ndaj Donaldit.
TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT