Friday, May 24, 2024
BallinaLajmeNgjarje e rende :Vëllau vret motrën e më pas bën vetëvrasje

Ngjarje e rende :Vëllau vret motrën e më pas bën vetëvrasje

Një tragjedi ka ndodhur në një familje në Greqi, ku një 34 vjeçar ka vrarë motrën e tij e më pas veten

Vëllai ishte në gjendje të keqe psikologjike pasi nëna e tyre kishte vdekur, sipas deklaratës së vëllaut tjetër.

“Familje e madhe, nuk e kam dëgjuar kurrë. Njerëz shumë të mirë, fqinjë të mirë dhe punëtorë. Mami u largua shtatë muaj më parë. Çfarë të them. Fëmijë shumë të qetë. Babai i tij më tha që djali po bëhej gati të martohej dhe gjynah që i ka ikur gruaja dhe nuk do të shohë nip”, shprehet fqinji i tyre për mediat greke .-trasmeton Gazeta Ciceroni

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT