Wednesday, May 22, 2024
BallinaShowbizDonaldi bën një hap prapa, ja çka ndryshoi në raport me Trixën...

Donaldi bën një hap prapa, ja çka ndryshoi në raport me Trixën që nga mbrëmë!

Donaldi vazhdon të jetë nga protagonistët më të përfolur brenda shtëpisë por edhe nga publiku jashtë.

Natën e mbrëmshme në shtëpi u fut Romeo, i cili i bëri një befasi së pari Donaldit e pastaj edhe banorëve.

Takimi i tyre ishte shumë emocional dhe pati shumë lot.
Romeo i tha Donaldit se kishte zgjidhur të gjitha telashet e tij jashtë dhe nuk dihet nëse këtu përfshiu

U duk sikur vëllau i dha përkrahje të madhe atij sa i përket raportit të krijuar brenda me Beatrix dhe e inkurajoi të ndjekë zemrën duke e komplimentuar se “është treguar burrë”.

Por si duket diçka ka ndikuar pasi Donaldi bëri një sjellje që ka ngjallur dyshime në rrjet.

Faqja “Vipat e bllokut” ka kapur detajin se Donaldi është kthyer për të fjetur në shtrat me DJ PM, pas disa mbrëmjeve rresht që gjumin e bënte me Beatrix.

A ka qenë ky një mesazh i Romeos në rastet kur i pëshpëriti në vesh?
Mbetet të shihet sjellja në vijim për të parë nëse bëhet fjalë për rastësi apo ftohje që vjen nga ndonjë mesazh i transmetuar nga jashtë.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT