Friday, May 24, 2024
BallinaShowbizSë shpejti martesë nga Melisa dhe Andi?

Së shpejti martesë nga Melisa dhe Andi?

Melisa Lleshi dhe Andi Shehi janë çifti i vetëm që i ka rezistuar kohës dhe vazhdojnë të jenë akoma bashkë nga “Për’puthen” edhe pse lidhja e tyre nisi jashtë programit.

Dyshja vazhdojnë të shfaqen të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe shumë të afërt me ndjekësit e tyre duke zbuluar dejate interesante nga jeta e tyre.

Së fundmi Melisa realizoi një bisedë me fansat ku u pyt rreth planeve të tyre.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT