Thursday, June 13, 2024
BallinaShowbizBora shfrytëzoi takimin e Alvisës dhe Bashkimit dhe bëri komentin epik për...

Bora shfrytëzoi takimin e Alvisës dhe Bashkimit dhe bëri komentin epik për vlonjatët!E ka me Donaldin?

Alvisa dhe Bashkimi janë çifti i parë qe deri më tani që janë deklaruar për njëri-tjetrin këtë sezon të Perputhen.

Dyshja takimin e fundit e kanë realizuar në Vlorë qytetin e Alvisës, i cili u transmetua në puntatën e fundit.

Pasi panë takimin Bashkimi u shpreh se kishte marrë komente dhe kritika jo-pozitive nga vlonjatët.

Meshkujt vlonjatë janë një çik si të egër dhe mbahen si të fortë. I kanë thënë jo fjalë të mira. E shikonin edhe shtrembër.”– tregoi Alvisa teksa Bashkimi tha se më shumë lidhej me energjinë e keqe që i kishin transmetuar.


Këtu ndërhyri moderatorja Bora Zemani, e cila vetë ishte e lidhur me një vlonjat, Donald Veshajn.
Do mësohesh, do mësohesh se nuk e kanë me të keq!”- tha moderatorja teksa studio shpërtheu në të qeshura.
Kjo u mor si koment për Donaldin pasi kush më mirë se ajo e njeh një vlonjat pas afro 3 vite lidhje që kishin.
TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT