Saturday, April 13, 2024
BallinaShowbizNë shtëpinë e këngëtarit të njohur shqiptar nuk ka as televizor as...

Në shtëpinë e këngëtarit të njohur shqiptar nuk ka as televizor as telefona dhe kjo për një arsye speciale!


Në puntatën e fundit të emisionit “Libero” u diskutua për ndikimin e rrjeteve sociale në jetën tonë.

Në mes tjerëve i ftuar ishte edhe Korab Shaqiri, i cili zbuloi se përshkak ndikimit të madh që kanë rrjetet sociale ai në shtëpinë e tij prej kohësh nuk ka as televizor as telefona.

Këngëtari zbuloi se këtë e bëri përshkak të djalit të tij Alteut dhe kjo ka bërë mrekulli tek komunikimi dhe sjellja e voglushit.

Kjo habiti të pranishmit pasi është një gjë e rrallë në ditët e sotme.

Korabi këtë ua rekomandoi edhe prindërve të tjerë pasi sipas tij në kohët e sotme fëmijët po jetojnë një jetë virtuale larg realitetit.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT