Thursday, July 25, 2024
BallinaShowbizBora vazhdon të mbajë në shtëpi kujtime të Donaldit dhe na i...

Bora vazhdon të mbajë në shtëpi kujtime të Donaldit dhe na i zbuloi padashje!

Bora Zemani vazhdon të jetë personi më i komentuar i javëve të fundit përshkak të trekëndëshit të formuar mes saj Donaldit dhe Beatrix.

Vëmendjen e mori një pikturë që Donaldi e ka bërë në mars të 2020, të cilën e ka postuar edhe në Instagramin e tij.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT