Monday, May 20, 2024
BallinaShowbizDonaldit i ndodh e papritura! Aktori zyrtarisht është shqiptari nr 1 në.

Donaldit i ndodh e papritura! Aktori zyrtarisht është shqiptari nr 1 në.

Donald Veshaj prej javësh është njeriu më i komentuar në showbizin shqiptar.

Ndau publikun në dysh pas lidhjes me Beatrix ,Por pavarësisht komenteve pro dhe kundër buja e Donaldit ka kaluar çdo limit duke u shndërruar në njeriun më të kërkuar në Google në Shqipëri dhe kjo zyrtarisht.

Këtë e ka bërë të ditur Tom Kallanxhi, themeluesi i ‘’Big Media Expert’’ në ‘’Abc e mëngjesit’’.
‘’Njeriu më i kërkuar sot për sot është Donald Veshaj. Është edhe sipër doktorit ( Sali Berishës) ka zbuluar ai.
TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT