Sunday, July 21, 2024
BallinaShowbizMozzik dhe Tayna nuk flasin më?!

Mozzik dhe Tayna nuk flasin më?!

Prej kohësh në media është përfolur se marrëdhënia mes Mozzik dhe Taynës është krisur. Dy nga reperët më të IN të momentit sollën një vit më parë projektin “Edhe Ti” që rezultoi mjaft i suksesshëm. Fakti që dyshja nuk ndiqen akoma në Instagram shtoi dyshimet se marrëdhënia mes tyre nuk është më si më parë.

Por sic duket nuk është e vërtetë, pasi Mozzik i ka uruar ditëlindjen reperes me anë të një insta-story edhe pse nuk e ndjek atë në Insta.

“Gëzuar ditëlindjen!

Shëndet, sukses e të mira!

#Pahallepaderte”, shkruan Mozzik tek urimi, postim ky që Tayna e ka ripostuar në shenjë falenderimi

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT