Thursday, June 13, 2024
BallinaShowbizBora Zemani është shtatzënë?!

Bora Zemani është shtatzënë?!

Thashethemet në botën e showbiz-it janë të pashmangshme dhe këtë here në këtë vorbull po gjendet Bora Zemani. Nuk ka lidhje me ish-të dashurin e saj, Donaldin dhe historinë e tij me Beatrix, por me diçka akoma më personale të moderatores.

Papritur ka dale lajmi ku thuhet se Bora Zemani është shtatzënë dhe të gjithë u habitëm. Në fokus këtë lajm e ka vendosur Prive dhe sipas tyre gjatë kësaj jave në portale të shumta qarkulloi lajmi se Bora Zemani është shtatzënë dhe burimet për ta kanë mësuar se një gjë e tillë nuk është e vërtetë dhe se një fëmijë i dytë nuk është në planet e afërta të prezantueses së njohur.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT