Sunday, July 21, 2024
BallinaShowbizDj PM ka dy fjalë për Dagz!

Dj PM ka dy fjalë për Dagz!

Dj PM ka disa ditë që është larguar nga shtëpia e Big Brother Vip, aty ku lojën ka vazhduar shoku i tij Dj Dagz, me të cilin u futën si një banor për t’u ndarë tani në këtë fazë të lojës.

Dagz respektoi vendimin e publikut  dhe vendosi të rikthehej.

Mirëpo të shumtë ishin ata që që e quajtën “tradhti” ndaj PM në rrjete sociale, pasi sipas tyre duhej që edhe ai të dilte.

Por Pajtimi iu është përgjigjur të gjithëve, duke dhënë një mesazh shumë të bukur për Dagz.

“Biri jem t’du shumë, i miss you too, po shihemi shumë shpejt. deri ne vdekje ItsPmtodheDagznow”, ka shkruar Dj PM.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT