Monday, May 20, 2024
BallinaSportGerrard pozitiv me Covid-19, do ti mungoj Aston Villas në dy...

Gerrard pozitiv me Covid-19, do ti mungoj Aston Villas në dy ndeshjet e radhës

Steven Gerrard ka rezultuar pozitiv me Covid-19.

Në valën e radhës së Covid-19 në Britani të Madhe, Steven Gerrard është në mesin e atyre që janë infektuar së fundmi, përcjell lajmi.net

Faqja zyrtare e Aston Villa konfirmon se trajneri rezultoi pozitiv dhe do të mungojë në ndeshjet e radhës.

Stevie mungon për ndeshjen ndaj Chelsea dhe Leeds United.

Ai do të shkojë në izolim, sipas rregullave të caktuara nga Premier League

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT