Thursday, June 13, 2024
BallinaSportHaaland dëshiron të transferohet vetëm në La Liga.

Haaland dëshiron të transferohet vetëm në La Liga.

Vetëm Real Madrid dhe Barcelona mund ta marrin Haaland.Haaland, si Mbappe, dëshiron të luajë për Real Madridin. Ai i ka kërkuar agjentit të tij të provojë me Real Madridin.Haaland nuk e pëlqen Premier League sa La Liga. Nuk është në ëndrrat e tij. [Di Marzio] Shpresojmë që në edicionin e ardhshem ti shohim duke luajtur së bashku në fanelen e Real Madridit Haalandin dhe Mpapen,kur e llogaritim që edhe Benzema dhe Vicinus junior janë aty vaj halli për mbrojtjet kundërshtare .

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT