Thursday, July 25, 2024
BallinaShowbizSërish përplasje mes Donaldit dhe Trixës !

Sërish përplasje mes Donaldit dhe Trixës !

Pas mbrëmjes së fundit të spekaklit ku Donaldi dhe Beatrix folën për lidhjen e tyre dhe zënkat e fundit, një përplasje ka ndodhur ditën e sotme.

Beatrix vendosi t’i tregonte Donaldit ‘botën e saj’ duke i shkruar një listë me këngët e saj të preferuara por u nervozua keq kur ai tentoi të fuste dy këngë italiane sipas dëshirës së tij.

Kjo dërgoi në një përplasje mes tyre dhe Trixa e grisi letrën dhe u largua e nervozuar.
Më vonë, Donaldi ka shkuar pranë saj për të sqaruar situatën dhe i ka kërkuar të mos e bëjë kaq të madhe.
Për çfarë e grise këtë?”, e pyeti Donaldi.
“Sepse po ma kthen punën në inat, i mora disa fletë të shkruaja këngët e mia të preferuara”, tha Beatrix.
“Nuk e kuptoj pse e merr kaq seriozisht”, i tha Donaldi.
“E marr shumë seriozisht sepse është shumë e rëndësishme muzika për mua edhe bota ime që ti doje ta njihje”, tha Beatrix në nerva e sipër.
TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT