Monday, May 20, 2024
BallinaSportZbulohet statuja e Ronaldos në Indi

Zbulohet statuja e Ronaldos në Indi

Fama e Cristiano Ronaldos ka shënuar rritje edhe në një shtet tjetër.

Të mërkurën në Goa të Indisë është zbuluar statuja e yllit të Portugalisë dhe Manchester Unitedit, Cristiano Ronaldos.

Përfaqësuesja e Ronaldos është shumë e njohur në Goa, pasi një numër i madh i popullsisë ka jetuar në Portugali. Zyrtarët në Goa shpresojnë që kjo statujë t’i inspirojë të rinjtë në atë vend.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT