Tuesday, June 18, 2024
BallinaSportTe Real Madridi janë të bindur që do ta transferojnë Erling Haaland

Te Real Madridi janë të bindur që do ta transferojnë Erling Haaland

Te Real Madridi, ardhja e mundshme e Haaland tashmë shihet si e realizueshme. Klubi ka një pamje të jashtëzakonshme ekonomike, të aftë të përballet me operacionin Haaland pa probleme të mëdha.Real Madridi ndjen se është koha për të goditur goditjen perfekte, për të siguruar sulmin e tyre për dekadën e ardhshme dhe për të ngjitur sërish frikën dhe respektin tek rivalët. Ata e dinë që operacioni nuk mund të vonohet.Pavarësisht asaj që është thënë, ende nuk ka marrëveshje mes Real Madridit dhe Haaland ose me Dortmundin, por ata tashmë kërkojnë një zëvendësues të Haaland.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT