Thursday, June 13, 2024
BallinaSportMirror raporton 11 lojtarë duan të largohen nga Manchester United, “shpërthen” kriza

Mirror raporton 11 lojtarë duan të largohen nga Manchester United, “shpërthen” kriza

Një krizë e madhe e ka kapluar skuadrën e Manchester United.

Sipas ‘Mirror’, rreth 11 lojtarë tani duan të largohen nga Man United pasi janë zhgënjyer nga jeta në klub, përcjell GazetaBlic Sport.

Shumë nga lojtarët janë të dëshpëruar nga stërvitja e Rangnick, nuk janë të impresionuar nga taktikat e tij dhe të zhgënjyer nga cilësia e ndihmësve të tij.

Kjo ka ndikuar edhe tek disponimi i tyre brenda ambienteve të klubit.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT