Thursday, June 13, 2024
BallinaShowbiz“Ku i keni burrat sonte?”/ Fjolla provokoi vajzat me pyetjen pikante, REAGON...

“Ku i keni burrat sonte?”/ Fjolla provokoi vajzat me pyetjen pikante, REAGON bashkëshorti i këngëtares!

Fjolla Morina postoi së fundmi në Instagram disa foto ku u shfaq shumë joshëse e veshur me një fustan latex të zi që vinte në pah të gjitha hiret e saj. Postimi u shoqërua me një përshkrim po aq pikant sa fotot: “Ka i keni burrat sonte loçka?”

Një nga komentuesit vazhdoi batutën e saj duke i shkruar këngëtares, “Ku e ke Fisnikun, loqk?”
Ky i fundit ka reaguar dhe i ka shkruar komentuesit: “Ktu hala tu u kull”, duke treguar se raportet mes tyre vazhdojnë të jenë të mira, pavarësisht aludimeve për ndarje.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT