Sunday, April 14, 2024
BallinaLajmeNë Lipjan arrestohet i dyshuari për disa vjedhje të rënda në Prishtinë

Në Lipjan arrestohet i dyshuari për disa vjedhje të rënda në Prishtinë

Policia në Lipjan sot ka arrestuar një person të dyshuar për disa vjedhje të rënda.

I dyshuari po kërkohej për disa raste të vjedhjeve që kanë ndodhë në periudha dhe lokacione të ndryshme, kryesisht në rajonin e Prishtinës.34 vjeçari R.B. me vendim të prokurorit të shtetit është dërguar në mbajtje, përderisa hetuesit po kryejnë të gjitha veprimet hetimore dhe procedurale lidhur me rastet që dyshohet të jetë i përfshirë i arrestuari.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT