Sunday, July 21, 2024
BallinaShowbizLoredana vazhdon të kërkoj fëmijë të dytë

Loredana vazhdon të kërkoj fëmijë të dytë

Loredana është njëra ndër personazhet më të komentuara dhe të dashura të publikut shqiptar.


Ndërkaq Loredana ka pasur një lidhje dashurie me reperin e njohur Mozzik, dyshja nuk janë më bashkë por gëzojnë një raport të shëndoshë së bashku.

Çifti tashmë janë prindër të një vajze me emrin Hana, kjo i ka bërë ata që edhe pse nuk janë më bashkë, respekti që kanë ndaj njëri tjetrit të mos mungoj.

Loredana ndan shpesh foto të Hanëes, e cila na rrëmben zemrat të gjithëve me embëlsinë e saj, edhe me sytë e saj të bukur.

Po kësaj here, Loredana ka ndarë një foto të princeshës së saj me një mbishkrim që na lë të kuptojmë se ajo do të përjetojë përsëri eksperiencën e të qenurit nënë.

“I need a second baby”, “Dua një fëmijë tjetër”, – ka shkruar Loredana.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT