Thursday, June 13, 2024
BallinaLajmeShi e borë sot në Kosovë

Shi e borë sot në Kosovë

Do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe vende-vende me riga shiu dhe bore.Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 0-1 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen ndërmjet 3-4 gradë Celsius.Do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes me shpejtësi 1-7m/s.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT