Friday, May 24, 2024
BallinaSportTri ekipe në garë për Pogban

Tri ekipe në garë për Pogban

Aventura e Paul Pogba me Manchester United duket se ka arritur në fund.Mesfushori francez nuk ka ndërmend të rinovojë me ‘Djajtë e Kuq’ dhe në verë, në transfertë të lirë, do të jetë një nga pjesët e çmuara në treg.Siç raporton ‘Mirror’, janë tre skuadra të gatshme për të luftuar për francezin, Juventus, Real Madrid dhe PSG.Lojtari do të preferonte të vishte fanellën e Realit shkruajnë mediat spanjolle

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT