Thursday, April 18, 2024
BallinaLajmePërparim Rama del pozitiv me COVID-19

Përparim Rama del pozitiv me COVID-19

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama, ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

Rama ka shkruar në Facebook se është njoftuar sot nga IKSHPK.

“Të dashur qytetarë, Sapo jam njoftuar nga IKSHPK se kam rezultuar pozitiv me COVID-19. Jam izoluar menjëherë sapo kam kuptuar që kam patur kontakt me persona të cilët kanë rezultuar pozitivë, dhe kam anulluar të gjitha takimet e parashikuara në zyrën e Komunës. Për momentin, nuk kam asnjë simptomë dhe po e vazhdoj punën prej shtëpisë, duke u koordinuar me ekipin tim në mënyrë që proceset e punës të vazhdojnë normalisht gjatë ditëve të ardhshme”, ka shkruar Rama

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT