Thursday, June 13, 2024
BallinaSportZyrtare: Coutinho lojtar i Aston Villës

Zyrtare: Coutinho lojtar i Aston Villës

Aston Villa ka konfirmuar që ka nënshkruar në formë huazimi me Philippe Coutinhon nga Barcelona deri në fund të këtij sezoni

Coutinho kompletoi testet mjekësore në qendrën për shëndet të Villas, Bodymooor këtë të martë dhe ka marrë po ashtu lejen e punës.

Marrëveshje që e solli atë në Villa Park përfshin edhe opsionin që marrëveshje të bëhet e plotë nëse Villa paguan 33 milionë funte në verë.

Coutinho mund të luajë këtë vikend për Aston Villën në ndeshjen kundër Manchester United, në kuadër të Premier Ligës

Artikulli paraprak
Artikulli i ardhshëm
TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT