Wednesday, May 22, 2024
BallinaShowbizDua Lipa më e ‘’shtrenjta’’, këto janë çmimet për një takim dhe...

Dua Lipa më e ‘’shtrenjta’’, këto janë çmimet për një takim dhe fotografi me të famshmit!

Të takohesh me idhullin tënd dhe të kesh mundësi të realizosh një fotografi së bashku është padyshim dëshirë e të gjithë neve.

Por këtë nuk mund t’ja lësh vetëm rastësisë pasi egziston një mundësi e tillë por me pagesë.

Tabloidi britanik The Sun, në një shkrim tregoi se si për të parë nga afër Wayne Rooney, një fansi mund t’i kushtojë deri në 450 funte (540 euro).

Çmimi i biletës përfshinte një takim dhe përshëndetje me menaxherin e Derby County në një hotel në Manchester, një fanellë të nënshkruar, pije falas, darkë me tri pjata dhe një fotografi me të.

Por tifozët e zemëruar nuk po blinin biletat e shtrenjta, ku njëri tha: “Jo me atë çmim”.

Por është dikush që për një gjë të tillë është edhe më ‘’e shtrenjtë’’ madje kryeson listën dhe ajo është Dua Lipa.

Çmimi i biletës përfshinte një takim dhe përshëndetje me menaxherin e Derby County në një hotel në Manchester, një fanellë të nënshkruar, pije falas, darkë me tri pjata dhe një fotografi me të.
Por tifozët e zemëruar nuk po blinin biletat e shtrenjta, ku njëri tha: “Jo me atë çmim”.
Por është dikush që për një gjë të tillë është edhe më ‘’e shtrenjtë’’ madje kryeson listën dhe ajo është Dua Lipa.
Fansat paguajnë për një ftesë në një “festë shtëpie” para shfaqjes së mbajtur në vendin e koncertit.
Paketa përfshin një mësim kërcimi nga një koreograf profesionist, akses në një skuadër të grimit dhe një fotografi me vet yllin me prejardhje shqiptare.
Klientët që paguajnë madje kanë mundësinë të bëjnë një vallëzim me këngëtaren e hitit ”Levitating”, por vetëm nëse hyjnë – dhe fitojnë – në një konkurs të zhvilluar paraprakisht.
Ndërkohë, bileta të tilla për të takuar të famshëm të tjerë nga afër kanë këtë çmim:
Justin Bieber – 900 funte (1080 euro)
Arnold Schwarzenegger – 745 funte (890 euro)
Alicia Keys – 628 funte (750 euro)
Steps – 375 funte (450 euro)
Blu – 349 funte (420 euro)
Ronan Keating – 240 funte (290 euro)
Gary Neville – 150 funte (180 euro)
Gemma Collins – 115 funte (140 euro)
Paw Patrol – 68 funte (80 euro)
Ricky Hatton – 60 funte (70 euro)
justin b– 50 (60 euro).


TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT