Monday, May 20, 2024
BallinaSportXavi: “Mendoj se ishim më të mirë se Real Madridi”

Xavi: “Mendoj se ishim më të mirë se Real Madridi”

Skuadra e Real Madridit ka mposhtur Barcelonën në gjysmëfinalen e Superkupës së Spanjës me rezultatin 2:3, për të kaluar në finale.Pas ndeshjes, Xavi Hernandez ka folur për media, ku tha se skuadra e tij është përmirësuar dhe ka hequr disa komplekse që kanë pasur, përcjell GazetaBlic Sport. “Mendoj se jemi në rrugën e duhur, kemi rikuperuar njerëz të rëndësishëm sot. I thamë lamtumirë një titulli. Kemi hequr komplekset”, tha fillimisht Xavi.Në fund, ai tha se mendon se luajtën më mirë sot se kundërshtari.“Mendoj se ishim më të mirë se Real Madridi”, përfundoi ai

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT