Thursday, June 13, 2024
BallinaSportLuka Modric afër të thyej edhe një rekord te Real Madridi

Luka Modric afër të thyej edhe një rekord te Real Madridi

Luka Modric ka luajtur 69 ndeshje për Real Madridin që kur ka mbushur 35 vjeç.. . 🤯VETËM Gento (70), Michelangelo (93) dhe Di Stefano (99) luajtën më shumë ndeshje për Real Madridin pasi mbushi 35 vjet.Kroati është afër rinovimit deri në vitin 2023, me rekordin në pamje. MARCA

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT