Tuesday, June 18, 2024
BallinaLajmeMbi 1 mijë e 700 gjoba trafiku në 24 orët e fundit

Mbi 1 mijë e 700 gjoba trafiku në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë shqiptuar 1 mijë e 712 gjoba trafiku.


Gjatë kësaj periudhe janë shqiptuuar edhe 433 gjoba për mosrespektim të ligjit antiCOVID.

Aksidente me të lënduar, në 24 orët e fundit janë gjithsej 15, ndërsa me dëme material 27.

Ndryshe, në statistikat e përgjithshme të policisë bëhet e ditur se 22 persona janë arrestuar dhe 18 janë dërguar në mbajtje.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT