Sunday, April 14, 2024
BallinaSportBarcelona kërkon Niklas Sule, mbrojtësi pranë largimit nga Bayerni

Barcelona kërkon Niklas Sule, mbrojtësi pranë largimit nga Bayerni

Barcelona do të ndjekë nga afër të ardhmen e mbrojtësit Niklas Sule, i cili është në fund të kontratës me Bayernin dhe ende nuk e ka rinovuar kontratën.

Sipas Bild, Barça tashmë do të jetë në gjendje të flasë me qendërmbrojtësin 26-vjeçar gjerman, pasi lojtarit i kanë mbetur vetëm gjashtë muaj nga kontrata e tij.

Katalunasit po kalojnë në një fazë me probleme financiare, ndaj fakti që është në fund të kontratës e bën atë një objektiv shumë tërheqës

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT