Tuesday, June 18, 2024
BallinaSportCristiano Ronaldo nuk mendon per largim nga Manchester Unitedi.

Cristiano Ronaldo nuk mendon per largim nga Manchester Unitedi.

Jorge Mendes nuk po negocion me asnjë klub për largimin e Cristiano Ronaldos në verë. Ronaldo nuk po mendon për asgjë tjetër përveç United. Në këtë moment ai po mendon vetëm për United. ” “Cristiano Ronaldo nuk është i kënaqur me situatën aktuale te Manchester United, por ai dëshiron ta ndryshojë atë. Ai dëshiron ta rikthejë Unitedin në krye të tabelës. Ai dëshiron të luftojë për të dhe të përqendrohet vetëm në të tashmen.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT