Sunday, July 21, 2024
BallinaShowbizAnwar Hadid akoma shpreson për rikthim me Dua Lipën: Çfarë thonë motrat...

Anwar Hadid akoma shpreson për rikthim me Dua Lipën: Çfarë thonë motrat e tij?

Motrat e Anwar-it, Gigi dhe Bella Hadid, duket se janë në të njëjtën faqe pasi ato e ‘adhurojnë absolutisht’ Duan dhe ‘urojnë që gjërat të funksionojnë’ mes tyre.


Modeli 22-vjeçar shpreson të kthehet së bashku me ish-in e tij Dua Lipa, 26 vjeçare, pasi ata ndërprenë lidhjen e tyre dyvjeçare në dhjetor.

Një burim ekskluziv për HollywoodLife tha se megjithëse dyshja janë ndarë në të kaluarën, me ndarjen e fundit që u shfaq “për mirë këtë herë”, Anwar ende sheh një dritë në fund të tunelit.
“Anwari ende ka shpresë për një pajtim,” raportoi burimi i brendshëm më 13 janar. “Dua duket se ka lëvizur përpara, por Anwar nuk e ka humbur ende shpresën. Edhe pse Dua dhe Anwar u ndanë, ata janë ende në marrëdhënie të mira dhe nuk ka tensione mes tyre.”

Duket se motrat supermodele të Anwarit, Gigi dhe Bella Hadid, janë në të njëjtën faqe me vëllain e tyre, pasi prej vitesh kanë një miqësi të ngushtë me këngëtaren e “Future Nostalgia”.

“Gigi dhe Bella gjithashtu kanë qëndruar miqësore me Duan dhe shpresojnë se mund t’i zgjidhin gjërat. Ato absolutisht e adhurojnë atë dhe dëshirojnë që gjërat të funksionojnë mes tyre, sepse ato mendojnë se [Dua dhe Anwar] ishin shumë të mirë së bashku.”

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT