Friday, May 24, 2024
BallinaSportJose Mourinho per Luka Modric

Jose Mourinho per Luka Modric

Jose Mourinho në vitin 2012: “E vetmja gjë që kërkoj nga madrilenët është t’i japim Luka Modric pak kohë dhe të jetë i durueshëm. Ai është aq i mirë sa që Santiago Bernabéu do të dashurohet me klasin e tij. “Ai kishte shumë të drejtë..Sot Luka Modric është shëndrruar në një ikone e Real Madridit edhe pse i ka mbushur 36 vite ai po shkëlqen në fushë duke shënuar gola dhe duke dhuruar asiste,së bashku me Kasemiron dhe me Toni Krosin janë shëndrruar në treshen e mesfushës ndër më të mirat në bote.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT