Sunday, July 21, 2024
BallinaSportLuis Suarez afër rikthimit në Premierligë!

Luis Suarez afër rikthimit në Premierligë!

Luis Suarez është pranë rikthimit në Premierligën Angleze.
Raportet e fundit thonë se ylli uruguajan ka refuzuar ofertat e fundit për vazhdim te Atletico Madridi, duke zgjedhur opsionin e

Madje thuhet se Suarez po bën gjithçka që të bashkohet me Stiven Gerrard.

Kalimi te Aston Villa është shumë

pranë dhe atje El Pistorelo mund të bëhet bashkë me ish-bashkëlojtarët, Gerrard e Coutinho.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT